krtek_veliky
🦦 Zapni si 🔔 a nic ti neuteče! 🎥🎥 💥Dáme 10k💥?
Pohlavie
Pohlavie influencera
Krajina
Krajina pôvodu profilu
Typ
Typ profilu v závislosti od toho, či ide o Influencera, Spoločnosť, Komunitu alebo Médium
Followeri
Počet sledovateľov profilu
TikTokové štatistiky pre @krtek_veliky
Pozrite si základné štatistiky pre TikTokový profil @krtek_veliky. Veľkosť jeho publika je 7.84K , najviac obsahu publikuje z kategórie Zábava a vtipy a v priemere získava 238 lajkov na jeden post.
Výkonnostné info
Predpoveď počtu followerov v horizonte 12 mesiacov.
Zmena počtu followerov za posledných 12 mesiacov.
Udáva, koľko % postov vybraného profilu má komerčný charakter t.j. také posty, kde sa nachádza zmienka firemného profilu formou zmienky “@”.
Priemerný počet "Likes" z postov
Priemerný počet komentárov pod postami
Trendové dáta
Vzťahy a spolupráce
Obsah profilu
FAQ: Časté otázky o profile @krtek_veliky
Všetko, čo ste chceli vedieť o Instagramovom profile @krtek_veliky a nevedeli ste to doteraz zistiť.
Koľko má @krtek_veliky followerov?
@krtek_veliky má 7 837 followerov na Instagrame.
Aké percento ľudí reaguje na jeho posty?
S obsahom profilu @krtek_veliky interaguje v priemere 3.17% jeho followerov. Na jeden jeho post reagovalo v priemere 238 followerov, ktorý mu dali lajk a 6 followerov, ktorí uverejnili komentár pod jeho postom.
S kým sa kamaráti @krtek_veliky?
@krtek_veliky neoznačil a nie je označený žiadnymi influencerskými profilmi.
Ktoré média najčastejšie píšu o @krtek_veliky?
Influencer @krtek_veliky nemá žiadnu zmienku od mediálnych profilov
S ktorým komunitami je @krtek_veliky najviac previazaný?
@krtek_veliky je najviac označovaný komunitným profilom @.superb_boy, ktorý ho označili 1 krát vo svojich postoch.
Ktoré značky najviac propaguje @krtek_veliky?
Túto informáciu vám prezradíme, keď vyskúšate naše demo. Už teraz vám však vieme povedať, že influencer @krtek_veliky spomenul za posledných 12 mesiacov 0 rôznych spoločností vo svojich postoch.
Aká je férová cena za spoluprácu s influencerským profilom @krtek_veliky?
Objektívnu cenu za spoluprácu s @krtek_veliky vieme stanoviť na základe počtu followerov (7.84K) daného profilu, aktivity jeho followerov (3.17%) a CPT (Cost Per One Thousand Impressions) siete Instagram. S vyššou cenou za spoluprácu je potrebné rátať pri kvalitnejších profiloch, ktoré majú vysoký počet zmienok. Výpočet férovej sumy za jeden komerčný post pre profil @krtek_veliky sa dozviete, keď vyskúšate naše demo.