andy.odt
15 gym
Pohlavie
Pohlavie influencera
Krajina
Krajina pôvodu profilu
Typ
Typ profilu v závislosti od toho, či ide o Influencera, Spoločnosť, Komunitu alebo Médium
Followeri
Počet sledovateľov profilu
TikTokové štatistiky pre @andy.odt
Pozrite si základné štatistiky pre TikTokový profil @andy.odt. Veľkosť jeho publika je 7.62K , najviac obsahu publikuje z kategórie Zábava a vtipy a v priemere získava 402 lajkov na jeden post.
Výkonnostné info
Predpoveď počtu followerov v horizonte 12 mesiacov.
Zmena počtu followerov za posledných 12 mesiacov.
Udáva, koľko % postov vybraného profilu má komerčný charakter t.j. také posty, kde sa nachádza zmienka firemného profilu formou zmienky “@”.
Priemerný počet "Likes" z postov
Priemerný počet komentárov pod postami
Trendové dáta
Vzťahy a spolupráce
Obsah profilu
FAQ: Časté otázky o profile @andy.odt
Všetko, čo ste chceli vedieť o Instagramovom profile @andy.odt a nevedeli ste to doteraz zistiť.
Koľko má @andy.odt followerov?
@andy.odt má 7 621 followerov na Instagrame.
Aké percento ľudí reaguje na jeho posty?
S obsahom profilu @andy.odt interaguje v priemere 5.48% jeho followerov. Na jeden jeho post reagovalo v priemere 402 followerov, ktorý mu dali lajk a 14 followerov, ktorí uverejnili komentár pod jeho postom.
S kým sa kamaráti @andy.odt?
@andy.odt neoznačil a nie je označený žiadnymi influencerskými profilmi.
Ktoré média najčastejšie píšu o @andy.odt?
Influencer @andy.odt nemá žiadnu zmienku od mediálnych profilov
S ktorým komunitami je @andy.odt najviac previazaný?
@andy.odt nie je označovaný žiadnymi komunitnými profilmi
Ktoré značky najviac propaguje @andy.odt?
Túto informáciu vám prezradíme, keď vyskúšate naše demo. Už teraz vám však vieme povedať, že influencer @andy.odt spomenul za posledných 12 mesiacov 0 rôznych spoločností vo svojich postoch.
Aká je férová cena za spoluprácu s influencerským profilom @andy.odt?
Objektívnu cenu za spoluprácu s @andy.odt vieme stanoviť na základe počtu followerov (7.62K) daného profilu, aktivity jeho followerov (5.48%) a CPT (Cost Per One Thousand Impressions) siete Instagram. S vyššou cenou za spoluprácu je potrebné rátať pri kvalitnejších profiloch, ktoré majú vysoký počet zmienok. Výpočet férovej sumy za jeden komerčný post pre profil @andy.odt sa dozviete, keď vyskúšate naše demo.