slovensky_reporter
Spravodajský a mediálny web
Pohlavie
Pohlavie influencera
Krajina
Krajina pôvodu profilu
Typ
Typ profilu v závislosti od toho, či ide o Influencera, Spoločnosť, Komunitu alebo Médium
Followeri
Počet sledovateľov profilu
Instagramové štatistiky pre slovensky_reporter
Pozrite si základné štatistiky pre Instagramový profil @slovensky_reporter. Veľkosť jeho publika je 31.75K , najviac obsahu publikuje z kategórie Cestovanie a v priemere získava 1 lajkov na jeden post.
Výkonnostné info
Predpoveď počtu followerov v horizonte 12 mesiacov.
Zmena počtu followerov za posledných 12 mesiacov.
Udáva, koľko % postov vybraného profilu má komerčný charakter t.j. také posty, kde sa nachádza zmienka firemného profilu formou zmienky “@”.
Priemerný počet "Likes" z postov
Priemerný počet komentárov pod postami
Odporúčaná cena za post, ktorú by mala zaplatiť značka za spoluprácu s influencerom, alebo iným typom profilu vzhľadom na počet jeho followerov. Pri cene za spoluprácu odporúčame zohľadniť aj výšku engagementu profilu a počet zmienok.
Odporúčaná cena za príbeh, ktorú by mala zaplatiť značka za spoluprácu s influencerom, alebo iným typom profilu vzhľadom na počet jeho followerov. Pri cene za spoluprácu odporúčame zohľadniť aj výšku engagementu profilu a počet zmienok.
Veľkosť zásahu postu pre profil
Trendové dáta
Vzťahy a spolupráce
Obsah profilu
FAQ: Časté otázky o profile @slovensky_reporter
Všetko, čo ste chceli vedieť o Instagramovom profile slovensky_reporter a nevedeli ste to doteraz zistiť.
Koľko má @slovensky_reporter followerov?
@slovensky_reporter má 31 750 followerov na Instagrame.
Aké percento ľudí reaguje na posty profilu @slovensky_reporter?
S obsahom profilu @slovensky_reporter interaguje v priemere 0.00% jeho followerov. Na jeden jeho post reagovalo v priemere 1 followerov, ktorý mu dali lajk a 0 followerov, ktorí uverejnili komentár pod jeho postom.
Ktorí influenceri najviac zmieňujú @slovensky_reporter?
@slovensky_reporter neoznačil a nie je označený žiadnymi influencerskými profilmi.