EB
ellisberankova_photography

Ellis Beránková photography

Dog photographer from Czech Republic 📷🐶❤️ _____ Máte zájem o fotografování nebo kurz úprav? Napište mi!

Pohlavie

Pohlavie influencera

Žena
Krajina

Krajina pôvodu profilu

cz
Typ

Typ profilu v závislosti od toho, či ide o Influencera, Spoločnosť, Komunitu alebo Médium

Influencer/Osoba
50.39K

Followeri

Počet sledovateľov profilu

Engagement

Miera aktivity followerov. Percento vyjadruje, koľko followerov v priemere interaguje s publikovaným postom daného profilu (dá lajk, alebo uverejní komentár). Vypovedá o atraktívnosti publikovaného obsahu daného profilu.

Zmienky

Počet zmienok - vyjadruje počet unikátnych označení daného profilu inými profilmi formou “@nazovprofilu”. Slúži na identifikáciu profilov s kvalitným obsahom t.j. názorových lídrov, ktorí sú rešpektovaní inými profilmi.

Instagramové štatistiky pre @ellisberankova_photography

Pozrite si základné štatistiky pre Instagramový profil @ellisberankova_photography. Veľkosť jeho publika je 50.39K , najviac obsahu publikuje z kategórie Domáce zvieratá a v priemere získava 344 lajkov na jeden post.

Výkonnostné info

Odhad followerov o 1 rok

Predpoveď počtu followerov v horizonte 12 mesiacov.

48 166
Zmena followerov za 1 rok

Zmena počtu followerov za posledných 12 mesiacov.

Miera komerčnosti

Udáva, koľko % postov vybraného profilu má komerčný charakter t.j. také posty, kde sa nachádza zmienka firemného profilu formou zmienky “@”.

Priemer lajkov

Priemerný počet "Likes" z postov

Priemer komentárov

Priemerný počet komentárov pod postami

Interval ceny postu

Odporúčaná cena za post, ktorú by mala zaplatiť značka za spoluprácu s influencerom, alebo iným typom profilu vzhľadom na počet jeho followerov. Pri cene za spoluprácu odporúčame zohľadniť aj výšku engagementu profilu a počet zmienok.

Interval ceny story

Odporúčaná cena za príbeh, ktorú by mala zaplatiť značka za spoluprácu s influencerom, alebo iným typom profilu vzhľadom na počet jeho followerov. Pri cene za spoluprácu odporúčame zohľadniť aj výšku engagementu profilu a počet zmienok.

Post reach

Veľkosť zásahu postu pre profil

Trendové dáta

Vývoj followerov

-

Vývoj postov

-

Vývoj zmienok

-

Vzťahy a spolupráce

Aký typ profilu zmienil tento profil?

-

Kto zmienil tento profil?

-

Zmienené značky

-

Obsah profilu

Obsah profilu

Typy publikovaného obsahu v postoch daného profilu, určené na základe použitých hashtagov

-

Hashtags

Graf podľa ukazovateľa

Posty

Zmienena značka

    Zmienený profil

      Hashtag

        Obsahová kategória

        Aktivačné posty

        FAQ: Časté otázky o profile @ellisberankova_photography

        Všetko, čo ste chceli vedieť o Instagramovom profile @ellisberankova_photography a nevedeli ste to doteraz zistiť.

        Koľko má @ellisberankova_photography followerov?

        @ellisberankova_photography má 50 387 followerov na Instagrame.

        Aké percento ľudí reaguje na jej posty?

        S obsahom profilu @ellisberankova_photography interaguje v priemere 0.69% jeho followerov. Na jeden jeho post reagovalo v priemere 344 followerov, ktorý mu dali lajk a 8 followerov, ktorí uverejnili komentár pod jeho postom.

        S kým sa kamaráti @ellisberankova_photography?

        @ellisberankova_photography má najradšej influencerský profil @ve.shandor.photo, ktorý zmienil 5 krát vo svojich postoch. Naopak, profil @ellisberankova_photography má najviac v obľube profil @svetocimaveroniky, ktorý ho označil 6 krát.

        Ktoré média najčastejšie píšu o @ellisberankova_photography?

        Influencer @ellisberankova_photography nemá žiadnu zmienku od mediálnych profilov

        S ktorým komunitami je @ellisberankova_photography najviac previazaný?

        @ellisberankova_photography je najviac označovaný komunitným profilom @blankknights, ktorý ho označili 58 krát vo svojich postoch.

        Ktoré značky najviac propaguje @ellisberankova_photography?

        Túto informáciu vám prezradíme, keď vyskúšate naše demo. Už teraz vám však vieme povedať, že influencer @ellisberankova_photography spomenul za posledných 12 mesiacov 2 rôznych spoločností vo svojich postoch.

        Aká je férová cena za spoluprácu s influencerským profilom @ellisberankova_photography?

        Objektívnu cenu za spoluprácu s @ellisberankova_photography vieme stanoviť na základe počtu followerov (50.39K) daného profilu, aktivity jeho followerov (0.69%) a CPT (Cost Per One Thousand Impressions) siete Instagram. S vyššou cenou za spoluprácu je potrebné rátať pri kvalitnejších profiloch, ktoré majú vysoký počet zmienok. Výpočet férovej sumy za jeden komerčný post pre profil @ellisberankova_photography sa dozviete, keď vyskúšate naše demo.

        Mate otázky? Sem s nimi!



        Produkty, ktoré ma zaujímajú

        Kontaktujte nás

        A my sa vám obratom ozveme.



        Mám záujem