CE
ceskamiss_essens

ČESKÁ MISS ESSENS

👑 CZECH @missuniverse 2024 @marie.danci Naše vítězky zastupuje @puremodel - nejsilnější modelingová agentura v oblasti modelingu a influencingu

Pohlavie

Pohlavie influencera

Iné
Krajina

Krajina pôvodu profilu

cz
Typ

Typ profilu v závislosti od toho, či ide o Influencera, Spoločnosť, Komunitu alebo Médium

Spoločnosť
37.84K

Followeri

Počet sledovateľov profilu

Engagement

Miera aktivity followerov. Percento vyjadruje, koľko followerov v priemere interaguje s publikovaným postom daného profilu (dá lajk, alebo uverejní komentár). Vypovedá o atraktívnosti publikovaného obsahu daného profilu.

Zmienky

Počet zmienok - vyjadruje počet unikátnych označení daného profilu inými profilmi formou “@nazovprofilu”. Slúži na identifikáciu profilov s kvalitným obsahom t.j. názorových lídrov, ktorí sú rešpektovaní inými profilmi.

Instagramové štatistiky pre ČESKÁ MISS ESSENS

Pozrite si základné štatistiky pre Instagramový profil @ceskamiss_essens. Veľkosť jeho publika je 37.84K , najviac obsahu publikuje z kategórie Krása a v priemere získava 51 lajkov na jeden post.

Výkonnostné info

Odhad followerov o 1 rok

Predpoveď počtu followerov v horizonte 12 mesiacov.

39 932
Zmena followerov za 1 rok

Zmena počtu followerov za posledných 12 mesiacov.

Miera komerčnosti

Udáva, koľko % postov vybraného profilu má komerčný charakter t.j. také posty, kde sa nachádza zmienka firemného profilu formou zmienky “@”.

Priemer lajkov

Priemerný počet "Likes" z postov

Priemer komentárov

Priemerný počet komentárov pod postami

Interval ceny postu

Odporúčaná cena za post, ktorú by mala zaplatiť značka za spoluprácu s influencerom, alebo iným typom profilu vzhľadom na počet jeho followerov. Pri cene za spoluprácu odporúčame zohľadniť aj výšku engagementu profilu a počet zmienok.

Interval ceny story

Odporúčaná cena za príbeh, ktorú by mala zaplatiť značka za spoluprácu s influencerom, alebo iným typom profilu vzhľadom na počet jeho followerov. Pri cene za spoluprácu odporúčame zohľadniť aj výšku engagementu profilu a počet zmienok.

Post reach

Veľkosť zásahu postu pre profil

Trendové dáta

Vývoj followerov

-

Vývoj postov

-

Vývoj zmienok

-

Vzťahy a spolupráce

Aký typ profilu zmienil tento profil?

-

Kto zmienil tento profil?

-

Zmienené značky

-

Obsah profilu

Obsah profilu

Typy publikovaného obsahu v postoch daného profilu, určené na základe použitých hashtagov

-

Hashtags

Graf podľa ukazovateľa

Posty

Zmienena značka

    Zmienený profil

      Hashtag

        Obsahová kategória

        Aktivačné posty

        FAQ: Časté otázky o profile @ceskamiss_essens

        Všetko, čo ste chceli vedieť o Instagramovom profile ČESKÁ MISS ESSENS a nevedeli ste to doteraz zistiť.

        Koľko má @ceskamiss_essens followerov?

        @ceskamiss_essens má 37 844 followerov na Instagrame.

        Aké percento ľudí reaguje na posty profilu @ceskamiss_essens?

        S obsahom profilu @ceskamiss_essens interaguje v priemere 0.14% jeho followerov. Na jeden jeho post reagovalo v priemere 51 followerov, ktorý mu dali lajk a 4 followerov, ktorí uverejnili komentár pod jeho postom.

        Ktorí influenceri najviac zmieňujú @ceskamiss_essens?

        Profil @adela_stroffekova najviac zmieňuje @ceskamiss_essens, zmienil ho 20 krát vo svojich postoch.

        Ktoré média najčastejšie píšu o @ceskamiss_essens?

        Profil @ceskamiss_essens dostal najväčší počet zmienok od mediálneho profilu @missslovensko, ktorý ho označil 2 krát vo svojich postoch.

        S ktorým komunitami je @ceskamiss_essens najviac previazaný?

        @ceskamiss_essens je najviac označovaný komunitným profilom @mesto_prerov, ktorý ho označili 1 krát vo svojich postoch.

        Mate otázky? Sem s nimi!



        Produkty, ktoré ma zaujímajú

        Kontaktujte nás

        A my sa vám obratom ozveme.



        Mám záujem