BB
bydlim_bydlime

terez.littlegrass

Grafická designérka a influen-dcérka, která miluje interiérový design 🤎 #faviambassador 🤎 @casopisbydleni 03/2021

Pohlavie

Pohlavie influencera

Iné
Krajina

Krajina pôvodu profilu

cz
Typ

Typ profilu v závislosti od toho, či ide o Influencera, Spoločnosť, Komunitu alebo Médium

Spoločnosť
10.54K

Followeri

Počet sledovateľov profilu

Engagement

Miera aktivity followerov. Percento vyjadruje, koľko followerov v priemere interaguje s publikovaným postom daného profilu (dá lajk, alebo uverejní komentár). Vypovedá o atraktívnosti publikovaného obsahu daného profilu.

Zmienky

Počet zmienok - vyjadruje počet unikátnych označení daného profilu inými profilmi formou “@nazovprofilu”. Slúži na identifikáciu profilov s kvalitným obsahom t.j. názorových lídrov, ktorí sú rešpektovaní inými profilmi.

Instagramové štatistiky pre terez.littlegrass

Pozrite si základné štatistiky pre Instagramový profil @bydlim_bydlime. Veľkosť jeho publika je 10.54K , najviac obsahu publikuje z kategórie Dom a Záhrada a v priemere získava 72 lajkov na jeden post.

Výkonnostné info

Odhad followerov o 1 rok

Predpoveď počtu followerov v horizonte 12 mesiacov.

12 415
Zmena followerov za 1 rok

Zmena počtu followerov za posledných 12 mesiacov.

Miera komerčnosti

Udáva, koľko % postov vybraného profilu má komerčný charakter t.j. také posty, kde sa nachádza zmienka firemného profilu formou zmienky “@”.

Priemer lajkov

Priemerný počet "Likes" z postov

Priemer komentárov

Priemerný počet komentárov pod postami

Interval ceny postu

Odporúčaná cena za post, ktorú by mala zaplatiť značka za spoluprácu s influencerom, alebo iným typom profilu vzhľadom na počet jeho followerov. Pri cene za spoluprácu odporúčame zohľadniť aj výšku engagementu profilu a počet zmienok.

Interval ceny story

Odporúčaná cena za príbeh, ktorú by mala zaplatiť značka za spoluprácu s influencerom, alebo iným typom profilu vzhľadom na počet jeho followerov. Pri cene za spoluprácu odporúčame zohľadniť aj výšku engagementu profilu a počet zmienok.

Post reach

Veľkosť zásahu postu pre profil

Trendové dáta

Vývoj followerov

-

Vývoj postov

-

Vývoj zmienok

-

Vzťahy a spolupráce

Aký typ profilu zmienil tento profil?

-

Kto zmienil tento profil?

-

Zmienené značky

-

Obsah profilu

Obsah profilu

Typy publikovaného obsahu v postoch daného profilu, určené na základe použitých hashtagov

-

Hashtags

Graf podľa ukazovateľa

Posty

Zmienena značka

    Zmienený profil

      Hashtag

        Obsahová kategória

        Aktivačné posty

        FAQ: Časté otázky o profile @bydlim_bydlime

        Všetko, čo ste chceli vedieť o Instagramovom profile terez.littlegrass a nevedeli ste to doteraz zistiť.

        Koľko má @bydlim_bydlime followerov?

        @bydlim_bydlime má 10 543 followerov na Instagrame.

        Aké percento ľudí reaguje na posty profilu @bydlim_bydlime?

        S obsahom profilu @bydlim_bydlime interaguje v priemere 0.73% jeho followerov. Na jeden jeho post reagovalo v priemere 72 followerov, ktorý mu dali lajk a 5 followerov, ktorí uverejnili komentár pod jeho postom.

        Ktorí influenceri najviac zmieňujú @bydlim_bydlime?

        Profil @zase_lucian najviac zmieňuje @bydlim_bydlime, zmienil ho 3 krát vo svojich postoch.

        Ktoré média najčastejšie píšu o @bydlim_bydlime?

        Profil @bydlim_bydlime dostal najväčší počet zmienok od mediálneho profilu @casopisbydleni, ktorý ho označil 1 krát vo svojich postoch.

        S ktorým komunitami je @bydlim_bydlime najviac previazaný?

        @bydlim_bydlime je najviac označovaný komunitným profilom @interierczsk, ktorý ho označili 3 krát vo svojich postoch.

        Mate otázky? Sem s nimi!



        Produkty, ktoré ma zaujímajú

        Kontaktujte nás

        A my sa vám obratom ozveme.



        Mám záujem