BI
beauty_in_the_forest

Beauty in the Forest

Girl from Czechia🇨🇿🙋. ❤ forest 🌲🌳 and rabbits🐇. @beauty_in_the_forest_no_filter

Pohlavie

Pohlavie influencera

Iné
Krajina

Krajina pôvodu profilu

cz
Typ

Typ profilu v závislosti od toho, či ide o Influencera, Spoločnosť, Komunitu alebo Médium

Komunita
4.59K

Followeri

Počet sledovateľov profilu

Engagement

Miera aktivity followerov. Percento vyjadruje, koľko followerov v priemere interaguje s publikovaným postom daného profilu (dá lajk, alebo uverejní komentár). Vypovedá o atraktívnosti publikovaného obsahu daného profilu.

Zmienky

Počet zmienok - vyjadruje počet unikátnych označení daného profilu inými profilmi formou “@nazovprofilu”. Slúži na identifikáciu profilov s kvalitným obsahom t.j. názorových lídrov, ktorí sú rešpektovaní inými profilmi.

Instagramové štatistiky pre Beauty in the Forest

Pozrite si základné štatistiky pre Instagramový profil @beauty_in_the_forest. Veľkosť jeho publika je 4.59K , najviac obsahu publikuje z kategórie Cestovanie a v priemere získava 1 217 lajkov na jeden post.

Výkonnostné info

Odhad followerov o 1 rok

Predpoveď počtu followerov v horizonte 12 mesiacov.

4 013
Zmena followerov za 1 rok

Zmena počtu followerov za posledných 12 mesiacov.

Miera komerčnosti

Udáva, koľko % postov vybraného profilu má komerčný charakter t.j. také posty, kde sa nachádza zmienka firemného profilu formou zmienky “@”.

Priemer lajkov

Priemerný počet "Likes" z postov

Priemer komentárov

Priemerný počet komentárov pod postami

Interval ceny postu

Odporúčaná cena za post, ktorú by mala zaplatiť značka za spoluprácu s influencerom, alebo iným typom profilu vzhľadom na počet jeho followerov. Pri cene za spoluprácu odporúčame zohľadniť aj výšku engagementu profilu a počet zmienok.

Interval ceny story

Odporúčaná cena za príbeh, ktorú by mala zaplatiť značka za spoluprácu s influencerom, alebo iným typom profilu vzhľadom na počet jeho followerov. Pri cene za spoluprácu odporúčame zohľadniť aj výšku engagementu profilu a počet zmienok.

Post reach

Veľkosť zásahu postu pre profil

Trendové dáta

Vývoj followerov

-

Vývoj postov

-

Vývoj zmienok

-

Vzťahy a spolupráce

Aký typ profilu zmienil tento profil?

-

Kto zmienil tento profil?

-

Zmienené značky

-

Obsah profilu

Obsah profilu

Typy publikovaného obsahu v postoch daného profilu, určené na základe použitých hashtagov

-

Hashtags

Graf podľa ukazovateľa

Posty

Zmienena značka

    Zmienený profil

      Hashtag

        Obsahová kategória

        Aktivačné posty

        FAQ: Časté otázky o profile @beauty_in_the_forest

        Všetko, čo ste chceli vedieť o Instagramovom profile Beauty in the Forest a nevedeli ste to doteraz zistiť.

        Koľko má @beauty_in_the_forest followerov?

        @beauty_in_the_forest má 4 591 followerov na Instagrame.

        Aké percento ľudí reaguje na posty profilu @beauty_in_the_forest?

        S obsahom profilu @beauty_in_the_forest interaguje v priemere 26.66% jeho followerov. Na jeden jeho post reagovalo v priemere 1 217 followerov, ktorý mu dali lajk a 74 followerov, ktorí uverejnili komentár pod jeho postom.

        Ktorí influenceri najviac zmieňujú @beauty_in_the_forest?

        Profil @pavlina8567 najviac zmieňuje @beauty_in_the_forest, zmienil ho 1 krát vo svojich postoch.

        Mate otázky? Sem s nimi!



        Produkty, ktoré ma zaujímajú

        Kontaktujte nás

        A my sa vám obratom ozveme.



        Mám záujem